od kotrcadam dne 07.09.2019 v 11:43
U17 | FK Pelhřimov – FC Slovan Havlíčkův Brod 1:3 (1:0)

U17 | FK Pelhřimov – FC Slovan Havlíčkův Brod 1:3 (1:0), 6. kolo Moravskoslezské divize D mladšího dorostu, sobota 7. 9. 2019, Pelhřimov.
Branky: 17. Poul – 65.,88.,90. Pecen .
Rozhodčí: Tůma – Vašíček, Pekař.
ŽK: 1:2.
55 diváků.
Sestava FK Pelhřimov: Filip Doležal – Adam ŠimáčekDominik Vyhnalek (80. David Leška), Tomas Vacek, Soukup (46. Tichý) – Jan PoulÁda HotovecFilip MoravaLucas Vanhasselle (76. Vojta Brož) – Martin DulákMartin Vojáček (46. Michal Dvořák).

V prvním poločase jsme podali lepší výkon než v předchozích zápasech. Soupeř hrál více nakopávaných míčů s jednoduchým přechodem do útoku, ale až na pár chyb jsme si s tím dokázali poradit a po odraženém míči z naší standartní situace šli zásluhou Poula do vedení.
Druhý poločas z naši strany již nebyl tak dobrý, neudrželi jsme hru více času na útočné polovině a naše obrana byla pod větším tlakem. Přesto o výsledku nakonec rozhodla naše individuální chyba po autu soupeře a o to víc mrzí ztráta bodu.Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a hru v prvním poločase, zároveň nás čeká spousta práce.
Příští týden v sobotu 14. 9. hrajeme venku proti SK Fotbalová škola Třebíč.