od dne 15.06.2019 v 20:46
U17 | FK Pelhřimov – FC Velké Meziříčí 2:2 (1:1)

U17 | FK Pelhřimov – FC Velké Meziříčí 2:2 (1:1), Moravskoslezská divize mladšího dorostu – 29. kolo, sobota 15. 6. 2019, Pelhřimov.
Branky: 38. Kotrč, 70. Vanhasselle – 5. Švejda, 73. Mička.
Rozhodčí: Machač – Matouš, Fabeš.
Bez karet.
Sestava FK Pelhřimov U17: Lukáš Pechy Pech – Michal KalinaAdam Kotrč(41. Tonik Morava), Tomáš Tomec, Filip Havelka (41. Filip Morava) – Tomas Vacek (41. Jan Poul), David Vanhasselle, Áda HotovecJindřich Vaňkát (41. Tichý), – Martin Repáč (41. Lucas Vanhasselle ), Honza Adam (41. Michal Dvořák).
Střídající: Morava A., Morava F., Tichý, Dvořák, Poul, Vanhasselle L.

Poslední domácí utkání divizního ročníku 2018/19 mělo být proti soupeři bez jediného bodu za celý soutěžní ročník povinným vítězstvím našich hráčů. Už počáteční minuty však napověděly, že tak jednoduché to nebude. V 5. minutě jsme zbytečně inkasovali, na hráče padla deka a až v 38. minutě po krásně zahraném rohovém kopu Havelkou, který našel hlavu Kotrče, jsme konečně před přestávkou vyrovnali.
Druhý poločas dal trenér příležitost mladým "puškám" a vystřídal hned 6 hráčů. V 70. minutě jsme dorážkou Vanhassella D. šli do vedení, ale to se bohužel nepodařilo udržet, protože hned v 73. minutě soupeř srovnal.
Posledním utkáním ukončil na vlastní žádost, vzhledem k pracovním povinnostem, trenérskou činnost Jirka Musil, kterému děkujeme a přejeme do mimofotbalového života hodně zdraví, štěstí a úspěchů.
Předposlední místo v soutěži není sice lichotivým výsledkem, ale jak trenér připomněl na závěrečném večírku, i díky nemalé pomoci "postaršených" hráčů mladšího dorostu se podařilo divizní soutěž pro Pelhřimov udržet.