od mates dne 15.06.2019 v 20:48
Pozvánka na Den fotbalu 2019

Druhý ročník sportovně-společenské akce našeho klubu FK Pelhřimov určené nejen pro členy klubu, fanoušky a partnery, ale hlavně pro širokou veřejnost.

Soutěžící budou rozděleni do družstev skládajících se z členů různých věkových kategorií a formou fotbalových i nefotbalových (50 na 50) soutěží proplují sportovním odpolednem.

Následovat bude vyhodnocení soutěží a krátké zhodnocení sezony.

Večer bude hrát DJ s možností nechat si zahrát na přání.

Moderátory celého odpoledne budou Adam Drábek a Marek Prchal (znám z tenisového prostředí).

Pro děti je připravena nafukovací atrakce a pro všechny příchozí samozřejmě bohaté občerstvení.

V jednání stále účast známých sportovců (autogramiáda), konkrétní jména budou překvapením.

Orientační harmonogram:

• 13.00 – 13.30 h. zahájení dne a rozdělení do soutěžních týmů;
  • 13.30 – 17.30 h. soutěže týmů;
  • 17.30 – 18.00 h. autogramiáda;
  • 18.00 – 19.00 h. vyhlášení výsledků týmových soutěží a zhodnocení uplynulé sezony;
  • 19.00 – 22.00 h. taneční zábava (DJ).

Věříme, že se zúčastníte v hojném počtu.

Akce je pořádána za finančního přispění projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI a dotací z Rozvojového fondu našeho města.

Logo projektu Sportuj s námi České unie sportu.