od dne 09.06.2019 v 14:58
U13 | SFK Vrchovina – FK Pelhřimov 3:1 (2:0)

U13 | SFK Vrchovina – FK Pelhřimov 3:1 (2:0), dohrávka 1. kola nadstavbové části krajského přeboru mladších žáků, neděle dne 9. 6. 2019, hřiště Nové Město na Moravě.

Branky: 17. Dvořák Milan, 17. Dvořák Martin, 31. Hudák Kryštof – 50. Přibyl Šimon.
Rozhodčí: Landsman David.
50 diváků.

Mladší žáci odehráli poslední soutěžní utkání v sezóně na hřišti lídra soutěže SFK Vrchovina. Domácí tým od prvních minut diktoval tempo hry a byl po všech stránkách lepším mužstvem. Postupem času naši kluci hru vyrovnali, avšak byli to domácí, kdo se radoval ze vstřelených branek. V poločase se tedy odcházelo do kabin za nelichotivého stavu 2:0 ve prospěch Vrchoviny.
Do druhého poločasu kluci vstoupili s jasným cílem zvrátit výsledek na svojí stranu, ale výsledkem byl rychlý gól v jejich síti, a to hned v první minutě. Pelhřimovští ovšem dále bojovali a otěže zápasu postupně přetočili na svoji stranu. Výsledkem byl pouze jeden vstřelený gól, ale řada neproměněných gólových situací, kdy několikrát byla nastřelena tyč. Utkání tak skončilo výhrou domácích, nutno však sportovně uznat, že zaslouženou.
Mladší žáci tak zakončili sezónu na 3. místě nadstavbové skupiny krajského přeboru. Po celou sezónu vzorně reprezentovali černobílé barvy FK Pelhřimov, za což jim patří uznání a respekt!