od dne 08.06.2019 v 10:22
U17 | FC KYJOV 1919 – FK Pelhřimov 1:3 (0:0)

U17 | FC KYJOV 1919 – FK Pelhřimov 1:3 (0:0), Moravskoslezská divize staršího dorostu – 28. kolo, sobota 8. 6. 2019, Kyjov.
Branky: 51. Kohút – 58. Leška (p), 69. Vopálenský, 75. Pech.
Rozhodčí: Kouřílek – Bittner, Kološ.
ŽK: 0:2 (70. Brož, 90. Kotrč).
Sestava FK Pelhřimov U17: David Leška – Tichý (45. Brož) (71. Pech), Michal Kalina, Dulák, Honza Adam – Adam Kotrč – Jan PoulTomáš Tomec(41. Lukáš Vopálenský) (59. Filip Havelka), David VanhasselleFilip Morava– Martin Repáč
Střídající: Pech, Havelka, Brož (71. Pech), Vopálenský (59. Havelka)

První poločas byl z obou stran oťukávací. V 51. minutě rozehrávka přímého kopu Kyjova, gólman Leška vyrazil, ale protihráč nohou dorazil na 1:0.
V 58. minutě po rozehrávce na krátko z přímého kopu, Poul trefuje ruku protihráče ve vápně, nařízen pokutový kop, který náš gólman Leška nadvakrát proměňuje. V 69. min. Vopálenský při sólu po pravé straně si navedl balon do středu vápna a pohotovou střelou k pravé tyči jsme šli do vedení. V 75. minutě centr z pravé strany odclonil hráče soupeře pelhřimovský Kotrč, který tím dal příležitost našemu mladému hráči Pechovi a ten zvýšil na konečných 1:3.
Tento tým je velkým příslibem pro nadcházející sezonu 2019–20. I přes 3. hodinovou poruchu autobusu hned 2 km za Kyjovem se v dobré náladě vrátili všichni v pořádku šťastni domů.
Poslední utkání hrajeme v sobotu doma 15. 6. 2019 od 12:30 hod. s FC Velké Meziříčí.