od dne 01.06.2019 v 21:16
U17 | FK Pelhřimov – FC Slovan Havlíčkův Brod 1:7 (1:4)

U17 | FK Pelhřimov – FC Slovan Havlíčkův Brod 1:7 (1:4), Moravskoslezská divize staršího dorostu – 27. kolo, sobota 1. 6. 2019, Pelhřimov.
Branky: 4. Leška.
Rozhodčí: Rosický– Kubát, Svoboda.
ŽK: 0:0.
Sestava FK PelhřimovLukáš Pechy Pech -– Filip HavelkaAdam Kotrč(55. Jindřich Vaňkát), Michal KalinaHonza Adam – Jan PoulTomáš TomecDavid VanhasselleTomas Vacek – Lukáš Vopálenský (47. Martin Repáč), David Leška.

Na začátku utkání zahrávali hráči Brodu ve 4. minutě rohový kop, na který nikdo z domácích hráčů nereagoval a tak šel Brod do vedení. V 7 min. ztratil balon v obraně Kotrč a po samostatné akci Nováka bylo skóre rázem 0:2. V 11 min. zatlačil ve středu pole domácí Poul, k balonu se dostal Leška a gól byl už jen vyústění hezké akce. Hned ve stejném čase v 11. minutě dlouhým nákopem do obrany domácích, zvýšil soupeř na 1:3 a to už góly padaly jen na jedné straně, Brod nás přehrál. Poločas byl 1:4 a konečný výsledek 1:7 hovoří za vše.
Příští týden v sobotu jedeme naposledy ven, do FC KYJOV 1919.