od dne 25.05.2019 v 21:21
U17 | FC Svratka Brno – FK Pelhřimov 3:0 (2:0)

U17 | FC Svratka Brno – FK Pelhřimov 3:0 (2:0), 26. kolo Moravskoslezské divize sk. D mladšího dorostu, sobota 25. 5. 2019, Brno.
Branky: 30. Vedral, 37. Jelínek, 45.Kachlíř.
Rozhodčí: Šmíd – Vašík, Havlín.
ŽK: 2:2.
Sestava FK Pelhřimov U17: Lukáš Pechy Pech – Martin RepáčMichal Kalina, Havelka, Honza AdamÁda HotovecTomáš Tomec (41. Jindřich Vaňkát), Tomas Vacek, Dominik VyhnalekLukáš Vopálenský (53. David Leška), Adam Kotrč.

Tento zápas se Pelhřimovu herně nepovedl. Do 30. min. vyrovnaný zápas, ale s množstvím nepřesností z naší strany. Ve 30. minutě po chybě v obraně při přebírání si hráčů šli domácí do vedení. V 37. min. sólová akce domácího Jelínka, při které přešel sám snad přes pět hráčů Pelhřimova a zakončil, měla za následek vedení 2:0.
Po poločase v 45. min. našel domácí hráč průnikovou přihrávkou Kachlíře a ten zvýšil na konečných 3:0.
Do konce zápasu byly šance na obou stranách, ale výsledek se neměnil. Chybou v prvním poločase byl od trenérů záměr postavit na hrot Kotrče, který nepochopil, co se od něj očekává. wink
Příští týden hrajeme doma v sobotu 1. června proti FC Slovan Havlíčkův Brod.