od dne 18.05.2019 v 10:22
U13 | FC Chotěboř – FK Pelhřimov 3:2 (1:2)

U13 | FC Chotěboř – FK Pelhřimov 3:2 (1:2), 8. kolo nadstavbové části skupiny A Krajského přeboru mladších žáků, sobota 18. 5. 2019, Chotěboř.

Branky: 28. Torner Štěpán (vl.), 39. Váňa Jakub, 57. Krupička Vít – 10. Torner Štěpán, 23. Přibyl Šimon.
Diváci: 30.
Rozhodčí: Havlín Martin.

Vstup do utkání vyšel našim barvám velmi dobře, soupeře jsme k ničemu nepustili a kluci předváděli pěkné fotbalové akce. Podařilo se nám vstřelit dvě branky a vše nasvědčovalo, že kluci vybojují povinné body s papírově slabším soupeřem. Na konci prvního poločasu však naši hráči ubírali na tempu a soupeř se díky jejich laxnosti dostali do hry. V druhém poločase pak pelhřimovští hráči předvedli snad nejhorší výkon v sezóně, kdy o nadějné skóre přišli a Chotěboři nechali všechny body doma.
Brankové asistence FK Pelhřimov: 2× Musil A.

Příští týden odehrají mladší žáci poslední domácí utkání. V neděli 26. května přivítají okresního rivala A.F.C. Humpolec.