od dne 18.05.2019 v 21:59
U17 | FK Pelhřimov – FC Sparta Brno 1:3 (0:2)

U17 | FK Pelhřimov – FC Sparta Brno 1:3 (0:2), 25. kolo Moravskoslezské divize sk. D mladšího dorostu, sobota 18. 5. 2019, Pelhřimov.
Branky: 63. Poul – 10. Golda, 27. Schulz, 65. Adámek.
Rozhodčí: Nechvátal – Dolejš, Švehla.
ŽK: 1:0 (Morava).
Sestava FK PelhřimovDavid Leška – Filip Havelka (41. Tichý), Adam KotrčTomáš TomecHonza Adam – Tomas Vacek (41. Lukáš Pechy Pech)(61. Martin Repáč), Áda Hotovec, David Vanhasselle (58. Lucas Vanhasselle), Jan PoulFilip MoravaLukáš Vopálenský.

Druhý tým v tabulce odzadu (Pelhřimov) proti druhému týmu tabulky odpředu (Brno), mohl navodit předem atmosféru neúspěchu, ale Pelhřimov překvapil. Konečný výsledek 1:3 není nakonec vůbec špatný.

V prvním poločase v 10. min. po nedůrazném obraném zákroku domácího Havelky šlo Brno do vedení. Totéž se opakovalo v 27. min. pro změnu na druhé straně obrany pelhřimovským Adamem, 0:2. V druhém poločase se hra vyrovnala a v 63. min. si užil velký fotbalový prostor slávy domácí Čenda Poul. Po vyhraném souboji v obraně posunul míč Kotrč na Hotovce, který nákopem poslal do brejku Poula. Zpracování špičkou nohy, kdy si posunul míč před hráče Brna byl famózní a pak už jen upaloval před branku soupeře. Gólmanovi nedal šanci střelou do levé části branky. Ovace tribun si oprávněně užil.
Hned v 65. minutě jsme bohužel obdrželi nešťastnou branku na konečných 1:3 z protiútoku po našem rohovém kopu.

Zápas dalšího kola hrajeme v sobotu 25. 5. 2019, kdy vyrážíme na hřiště FC Svratka Brno.