od dne 12.05.2019 v 14:39
U17 | 1. SC Znojmo FK – FK Pelhřimov 2:1 (2:0)

U17 | 1. SC Znojmo FK – FK Pelhřimov 2:1 (2:0), 24. kolo Moravskoslezské divize sk. D mladšího dorostu, neděle 12. 5 .2019,Znojmo.
Branky: 20., 40. Vaníček – 52. Repáč.
Rozhodčí: Laštůvka – Chaloupka, Černý
ŽK: 2:1
40. diváků
Sestava FK PelhřimovDavid Leška – Tichý, Michal KalinaAdam KotrčAdam HorskýTomáš TomecÁda HotovecFilip Havelka (75. Lukáš Pechy Pech), David Vanhasselle (26. Jindřich Vaňkát), Tomas VacekMartin Repáč
Střídající: (Vaňkát, Pech)

Vyrovnané utkání ve kterém rozhodly dvě standardní situace Znojma. 20. minuta faul na znojemského hráče v prostoru před vápnem hostujících. Rozehrávka přímého kopu na nabíhajícího Vaníčka, který hlavou otevřel skóre. 40. minuta podobná akce jak přes kopírák, přímý kop na přední tyč Vaníček a 2:0. Po výměně stran měli pelhřimovští hráči více ze hry a v 52. minutě se dočkal Repáč, který doběhl vysoký míč od Vaňkáta a těsně před vybíhajícím brankářem hlavou uklidil do brány. Překvapivý tlak Pelhřimova nepolevoval. Po šikovném uvolnění ve středu hřiště a navedení balonu před soupeřovu šestnácku zkusil ještě z dálky zahrozit hezkou střelou Hotovec, ale skóre se již do konce utkání nezměnilo.
Další utkání hrajeme doma v sobotu 18.5.2019 proti Spartě Brno.