od dne 24.04.2019 v 13:57
U13 | AFC Humpolec – FK Pelhřimov 0:5 (0:0)

U13 | AFC Humpolec – FK Pelhřimov 0:5 (0:0), 4. kolo nadstavbové sk. A Krajského přeboru mladších žáků, středa 24. 4. 2019, hřiště Humpolec.
Branky FK Pelhřimov: 2× Bína, Torner, Hájek, Javorský.

V dohrávce 4. kola nadstavby krajského přeboru mladších žáků se naši kluci představili na hřišti regionálního rivala A.F.C. Humpolec.
Začátek utkání se náš tým hledal, ale postupně začal být aktivnější a soupeře doslova zatlačil na vlastní polovinu hřiště. Tížila nás však velká nepřesnost v zakončování gólových situací, a tak poločas skončil bez branek.
Druhá polovina zápasu se nesla ve stejném duchu jako konec první části. Naši kluci dobývali branku soupeře, přičemž domácí hráči jen odkopávali míče a nebyli schopní se dostat na pelhřimovskou polovinu hřiště. V koncovce jsme se v druhém poločase přeci jen zlepšili a podařilo se nám alespoň část z mnoha gólových situací proměnit.
Gólové asistence FK Pelhřimov: Hájek, Musil A., Bratrů, Torner.

V příštím kole přivítáme na domácím hřišti TJ Sokol Bedřichov. Utkání se hraje 28. 4. 2019 od 12:00 hodin a bude součástí nedělního fotbalového odpoledne, které vyvrcholí hlavním zápasem dne – Muži | FK Pelhřimov – SK Huhtamaki Okříšky.