od dne 07.04.2019 v 13:48
U13 | FC Velké Meziříčí – FK Pelhřimov 3:1 (1:1)

U13 | FC Velké Meziříčí – FK Pelhřimov 3:1 (1:1), 2. kolo nadstavbové části krajského přeboru mladších žáků, neděle dne 7. 4. 2019, přírodní trávník hřiště Velké Meziříčí.

Branka FK Pelhřimov U13: Musil A.

Rovněž mladším žákům začala vytoužená jarní část fotbalové sezóny. V prvním mistrovském utkání v roce 2019 se představili na hřišti FC Velké Meziříčí.
Úvod utkání našim klukům vůbec nevyšel a prvních 20 minut se na hřišti vysloveně trápili a celkem zaslouženě i dostali první gól. Zbytek poločasu však již naši kluci byli lepší, kdy se jim i podařilo skóre vyrovnat.
Druhý poločas byl oboustranně vyrovnaný a brankové příležitosti měly oba týmy. Šťastnější však byli domácí, kterým se v závěru zápasu podařilo s notnou dávkou štěští vstřelit dva góly a urvat tak vítěžství na svou stranu.
Gólová asistence: Hájek A.

Přístí kolo odehrajeme na domácím hřišti, kdy v neděli dne 14. 4. 2019 přivítáme od 11:30 hodin FC Chotěboř.