od dne 05.05.2019 v 18:51
U13 | FK Pelhřimov – SFK Vrchovina 3:3 (1:1)

U13 | FK Pelhřimov – SFK Vrchovina 3:3 (1:1), mistrovské utkání krajského přeboru mladších žáku, neděle dne 5. 5. 2019, travnaté hřiště v Nádražní ulici v Pelhřimově.
Branky FK Pelhřimov: Bratrů O., Přibyl Š., Bína J.

V dalším kole nadstavby krajského přeboru mladších žáků přivítali naši kluci tým SFK Vrchovina z Nového Města na Moravě. Jednalo se o tým, který aktuálně vedl tabulku nadstavbové části, a tak o kvalitě soupeře nemohlo být pochyb.
Celé utkání se neslo ve vysokém tempu a oba týmy předváděly na krajskou úroveň nadstandardní výkon. Řadu brankových příležitostí bylo možno vidět na obou stranách, a proto remízový výsledek je asi zasloužený, i když Pelhřimov ztratil vedení 2 minuty před koncem utkání.
Je na místě kluky za předvedenou hru pochválit, neboť příkladně po většinu zápasu bojovali za černo-bílé barvy FK Pelhřimov.
Brankové asistence FK Pelhřimov: Torner Š., Pech L., Bratrů O.

Následující utkání odehrají mladší žáci opět na domácím hřišti a to v neděli dne 12. 5. 2019 od 12:30 hodin. Soupeřem jim bude FC Velké Meziříčí, což bude odvetný zápas z prvního kola nadstavby, kdy naše barvy smolně prohrály. Přijďte pelhřimovské žáky podpořit, určitě si to zaslouží!