od mates dne 13.05.2019 v 18:02
Jak proběhly nábory na jaře 2019

Fotbalové nábory – jaro 2019, pondělí 13. května 2019, Fotbalový Stadion Za Kalvárií, Pelhřimov.

Počáteční strach z malého počtu zúčastněných dětí (kvůli špatnému počasí), brzy vystřídala radost z rekordního počtu tříd z místních mateřských škol. Na 8 stanovištích se postupně vystřídalo přes 250 dětí. Jejich energie, radost z pohybu i úsměvy – to vše bylo přímo nakažlivé. O děti se staralo 7 organizátorů + 8 patronů a opravdu nebyl čas na větší komunikaci s učitelkami.
Odpolední nábory určené pro starší děti a širokou veřejnost bývají klidnější a nejinak tomu bylo i letos. I tak přišlo hodně zájemců a pořadatelé již sklízí první ovoce v podobě prvních nově se hlásících tváří.

Věříme, že se dětem nábory líbily natolik, že i další dítka bez váhání rozšíří členskou základnu našeho klubu a budou se chtít společně bavit nejpopulárnějším sportem na světě.

Video z akce se zajímavým zvukovým doprovodem wink lze zhlédnout na klubovém YouTube kanálu... https://youtu.be/BJ7aS_fMSxI