Zápasy – Starší žáci „A“ + „B“ – Jaro 2018

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK REPORTÁŽ ZÁPIS

Rozlosování FK Pelhřimov v nadstavbě krajského přeboru Vysočina – jaro 2017/18

1. SO 7. 4. 2018 12:30 D SK Bystřice nad Pernštejnem 5:2 (3:2)  zde  zde
2. SO 14. 4. 2018 10:30 V FK Bohemia Světlá nad Sázavou 10:1 (6:0)  zde zde
3. NE 22. 4. 2018 13:00 D FC Velké Meziříčí 5:0 (1:0)  zde  zde
4. NE 29. 4. 2018 11:30 D Slavoj TKZ Polná
5. ÚT 8. 5. 2018 10:00 V A.F.C. Humpolec
6. SO 12. 5. 2018 10:00 V SK Bystřice nad Pernštejnem
9. ST 16. 5. 2018 17:30 V Slavoj TZK Polná
7. SO 19. 5. 2018 16:30 D FK Bohemia Světlá nad Sázavou
8. SO 26. 5. 2018 10:30 V FC Velké Meziříčí
10. NE 10. 6. 2018 13:30 D A.F.C. Humpolec

 

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK REPORTÁŽ ZÁPIS

Rozlosování FK Pelhřimov „B“ v I. třídě kraje Vysočina, sk. A – jaro 2017/18

12. NE 8. 4. 2018 9:00 V TJ Slavoj Třešť  2:4 (2:1) zde   zde
13. NE 15. 4. 2018 11:30 D SK Buwol Metal Luka nad Jihlavou 6:3 (3:1) zde zde 
14. SO 21. 4. 2018 9:00 V SK Telč 1:5 (1:1)  zde zde
15. SO 28. 4. 2018 11:30 D TJ Slovan Kamenice nad Lipou
16. SO 5. 5. 2018 10:30 V TJ Velký Beranov 1975
17. SO 12. 5. 2018 10:45 V TJ Slavoj Pacov
18. NE 20. 5. 2018 9:00 V FK Česká Bělá / Pohled
19. NE 27. 5. 2018 9:00 V Tatran Ždírec nad Doubravou
20. ST 6. 6. 2018 18:00 D TJ Ježek Rantířov
22. NE 17. 6. 2018 11:30 D FC Slavoj Žirovnice / Počátky

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK ZÁPIS

Rozlosování FK Pelhřimov v Krajském přeboru Vysočina – podzim 2017/18

1. SO 19. 8. 2017 10:30 V FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 8:0 (3:0) zde
2. SO 26. 8. 2017 13:30 D HFK Třebíč 0:2 (0:1) zde
3. NE 3. 9. 2017 10:30 V FC Velké Meziříčí 5:1 (4:0)
zde
4. SO 9. 9. 2017 13:00 D SFK Vrchovina 1:4 (0:3) zde
5. SO 16. 9. 2017 9:30 V SK Pernštejn Nedvědice 3:1 (3:0) zde
6. NE 24. 9. 2017 10:30 D FC Chotěboř 1:3 (0:1) zde
7. SO 30. 9. 2017 10:30 V TJ Sokol Bedřichov 4:1 (4:0) zde
8. NE 8. 10. 2017 10:00 V SK Bystřice nad Pernštejnem 1:0 (0:0) zde
9. SO 14. 10. 2017 12:00 D FK Bohemia Světlá nad Sázavou 11:0 (4:0) zde
10. SO 21. 10. 2017 10:30 V Slavoj TKZ Polná 0:2 (0:0) zde
11. NE 5. 11. 2017 11:30 D A.F.C. Humpolec 2:2 (1:1) zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK ZÁPIS

Rozlosování FK Pelhřimov „B“ v I.  třídě kraje Vysočina, sk. A – podzim 2017/18

2. NE 27. 8. 2017 9:00 V SK Buwol Metal Luka nad Jihlavou 4:2 (2:2) zde
3. SO 2. 9. 2017 10:30 D SK Telč 3:1 (2:1) zde
4. NE 10. 9. 2017 9:00 V TJ Slovan Kamenice nad Lipou 0:2 (0:1)
zde
5. NE 17. 9. 2017 10:30 D TJ Velký Beranov 1975 0:1 (0:1) zde
1. ČT 28. 9. 2017 10:30 D TJ Slavoj Třešť 10:0 (5:0) zde
7. NE 1. 10. 2017 10:30 D FK Česká Bělá 15:1 (9:0) zde
6. ST 4. 10. 2017 17:00 D TJ Slavoj Pacov 5:2 (1:1) zde
8. NE 8. 10. 2017 10:30 D Tatran Ždírec nad Doubravou 1:1 (1:0) zde
9. NE 15. 10. 2017 9:00 V TJ Ježek Rantířov 2:3 (1:2) zde
11. SO 4. 11. 2017 10:00 V FC Slavoj Žirovnice 3:1 (1:0) zde

 

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)