Zápasy – Starší přípravka – Jaro 2018

 

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK REPORTÁŽ ZÁPIS

Rozlosování FK Pelhřimov v Krajském přeboru Vysočina – jaro 2017/18

8. SO 14. 4. 2018 9:00 V FKM Vysočina Jihlava 11:5 (7:3) zde zde
8. SO 14. 4. 2018 9:00 V FKM Vysočina Jihlava 8:9 (5:2) chybný
8. SO 14. 4. 2018 10:20 D FC Velké Meziříčí 4:3 (3:1) zde
8. SO 14. 4. 2018 10:20 D FC Velké Meziříčí 4:18 (1:6) zde
9. SO 21. 4. 2018 9:00 D FC Chotěboř 9:6 (5:6) zde zde
9. SO 21. 4. 2018 9:00 D FC Chotěboř 4:16 (3:7) zde
9. SO 21. 4. 2018 11:40 D FC Spartak Velká Bíteš 7:12 (4:5) zde
9. SO 21. 4. 2018 11:40 D FC Spartak Velká Bíteš 4:6 (1:5) zde
10. SO 28. 4. 2018 9:00 V SFK Vrchovina 9:7 (2:4) zde zde
10. SO 28. 4. 2018 9:00 V SFK Vrchovina 6:8 (5:4) zde
10. SO 28. 4. 2018 10:20 V SK FŠ Třebíč 20:3 (9:1) zde
10. SO 28. 4. 2018 10:20 V SK FŠ Třebíč 28:3 (12:2) zde
11. NE 6. 5. 2018 10:00 V SK Bystřice nad Perštejnem 15:5 (8:5) zde zde
11. NE 6. 5. 2018 10:00 V SK Bystřice nad Perštejnem 11:6 (7:2) zde
11. NE 6. 5. 2018 11:20 D HFK Třebíč 7:13 (2:6) chybný
11. NE 6. 5. 2018 11:20 D HFK Třebíč 2:13 (1:6) chybný
12. NE 13. 5. 2018 10:50 V FC Slovan Havlíčkův Brod 7:7 (3:2) zde zde
12. NE 13. 5. 2018 10:50 V FC Slovan Havlíčkův Brod 15:3 (9:1) zde
12. NE 13. 5. 2018 12:10 V SK Pernštejn Nedvědice/Štěpánov 8:3 (1:0) zde
12. NE 13. 5. 2018 12:10 V SK Pernštejn Nedvědice/Štěpánov 5:12 (2:4) zde
13. NE 20. 5. 2018 9:00 D FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 3:17 (2:12) zde zde
13. NE 20. 5. 2018 9:00 D FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 4:21 (1:10) zde
13. NE 20. 5. 2018 11:40 D Slavoj TKZ Polná 9:6 (4:5) zde
13. NE 20. 5. 2018 11:40 D Slavoj TKZ Polná 4:11 (3:3) zde
14. ČT 24. 5. 2018 17:00 D A.F.C. Humpolec 11:12 (6:7) zde zde
14. ČT 24. 5. 2018 17:00 D A.F.C. Humpolec 12:4 (5:3) zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK REPORTÁŽ ZÁPIS

Rozlosování FK Pelhřimov v Krajském přeboru Vysočina – podzim 2017/18

1. NE 1. 9. 2017 9:00 V FC Spartak Velká Bíteš 5:4 (2:1) zde
1. NE 1. 9. 2017 9:00 V FC Spartak Velká Bíteš 5:4 (3:2) zde
1. NE 1. 9. 2017 10:20 D FC Chotěboř 3:14 (1:8)
zde
1. NE 1. 9. 2017 10:20 D FC Chotěboř 5:10 (0:6) zde
2. NE 10. 9. 2017 9:00 D FKM Vysočina Jihlava 23:5 (11:0) zde
2. NE 10. 9. 2017 9:00 D FKM Vysočina Jihlava 3:11 (3:3) zde
2. NE 10. 9. 2017 11:40 D FC Velké Meziříčí 4:12 (0:6) chybný
2. NE 10. 9. 2017 11:40 D FC Velké Meziříčí 5:17 (2:9) zde
3. NE 17. 9. 2017 11:20 V SFK Vrchovina 11:15 (2:8) zde
3. NE 17. 9. 2017 11:20 V SFK Vrchovina 6:11 (2:4) chybný
3. NE 17. 9. 2017 12:40 V SK FŠ Třebíč 24:10 (14:4) zde
3. NE 17. 9. 2017 12:40 V SK FŠ Třebíč 22:4 (15:3) zde
4. SO 23. 9. 2017 9:00 D HFK Třebíč 13:4 (8:1) zde
4. SO 23. 9. 2017 9:00 D HFK Třebíč 7:9 (3:4) zde
4. SO 23. 9. 2017 11:40 D SK Bystřice nad Perštejnem 5:5 (2:2) zde
4. SO 23. 9. 2017 11:40 D SK Bystřice nad Perštejnem 4:13 (3:5) zde
5. NE 1. 10. 2017 9:00 V FC Slovan Havlíčkův Brod 4:13 (3:8) zde
5. NE 1. 10. 2017 9:00 V FC Slovan Havlíčkův Brod 10:5 (6:3) zde
5. NE 1. 10. 2017 10:20 D SK Pernštejn Nedvědice/Štěpánov 13:8 (4:6) zde
5. NE 1. 10. 2017 10:20 D SK Pernštejn Nedvědice/Štěpánov 9:8 (4:5) zde
6. NE 8. 10. 2017 13:00 V FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 15:8 (9:6) zde
6. NE 8. 10. 2017 13:00 V FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 17:3 (8:1) zde
6. NE 8. 10. 2017 14:20 D Slavoj TKZ Polná 6:11 (3:5) zde
6. NE 8. 10. 2017 14:20 D Slavoj TKZ Polná 6:10 (3:7) zde
7. ČT 12. 10. 2017 17:00 V A.F.C. Humpolec 9:9 (5:3) zde
7. ČT 12. 10. 2017 17:00 V A.F.C. Humpolec 9:4 (3:3) zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)