Zápasy – Starší přípravka A + B – Podzim 2018

 

Rozlosování FK Pelhřimov v Krajském přeboru Vysočina starších přípravek – podzim 2018/19

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK REPORTÁŽ ZÁPIS
1. SO 8. 9. 2018 9:00 V A.F.C. Humpolec 4:8 (1:5) facebook zde
1. SO 8. 9. 2018 9:00 V A.F.C. Humpolec 3:12 (2:6) zde
2. NE 16. 9. 2018 9:00 D FC Slovan Havlíčkův Brod 7:9 (3:4) facebook zde
2. NE 16. 9. 2018 9:00 D FC Slovan Havlíčkův Brod 8:15 (2:9) zde
2. NE 16. 9. 2018 11:40 D HFK Třebíč 12:5 (5:3) facebook zde
2. NE 16. 9. 2018 11:40 D HFK Třebíč 10:9 (3:5) zde
3. NE 23. 9. 2018 10:20 V SK FŠ Třebíč 14:6 (7:3) facebook zde
3. NE 23. 9. 2018 10:20 V SK FŠ Třebíč 11:5 (6:2) zde
3. NE 23. 9. 2018 11:40 V FC Chotěboř 13:6 (6:2) facebook zde
3. NE 23. 9. 2018 11:40 V FC Chotěboř 7:3 (4:0) zde
4. SO 29. 9. 2018 10:20 V FC PBS Velká Bíteš 6:16 (1:10) facebook zde
4. SO 29. 9. 2018 10:20 V FC PBS Velká Bíteš 5:14 (2:10) zde
4. SO 29. 9. 2018 11:40 V SFK Vrchovina 16:11 (8:5) facebook zde
4. SO 29. 9. 2018 11:40 V SFK Vrchovina 3:10 (2:3) chybný
5. SO 6. 10. 2018 9:00 D FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 4:12 (1:7) facebook zde
5. SO 6. 10. 2018 9:00 D FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 3:8 (1:3) zde
5. SO 6. 10. 2018 11:40 D SK Bystřice nad Perštejnem / SK Pernštejn Nedvědice 10:7 (5:5) facebook zde
5. SO 6. 10. 2018 11:40 D SK Bystřice nad Perštejnem / SK Pernštejn Nedvědice 8:4 (4:3) zde
6. NE 14. 10. 2018 13:30 V FC Velké Meziříčí 6:11 (0:3) facebook zde
6. NE 14. 10. 2018 13:30 V FC Velké Meziříčí 8:7 (6:3) zde
6. NE 14. 10. 2018 14:40 V FKM Vysočina Jihlava 7:7 (2:6) facebook zde
6. NE 14. 10. 2018 14:40 V FKM Vysočina Jihlava 1:8 (0:3) zde
7. NE 21. 10. 2018 10:20 V Slavoj TKZ Polná 5:2 (1:1) facebook zde
7. NE 21. 10. 2018 10:20 V Slavoj TKZ Polná 10:7 (5:4) zde
7. NE 21. 10. 2018 11:40 V TJ Sokol Bedřichov 2:14 (0:7) facebook chybný
7. NE 21. 10. 2018 11:40 V TJ Sokol Bedřichov 4:16 (0:9) chybný

 

Rozlosování FK Pelhřimov B v okresním přeboru starších přípravek Pelhřimovska, sk. B – podzim 2018/19

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK REPORTÁŽ ZÁPIS
1. ČT 30. 8. 2018 17:00 D TJ Tatran Červená Řečice 11:4 (4:2) facebook zde
2. NE 9. 9. 2018 10:00 V Sokol Košetice 5:6 (3:3) facebook zde
3. ČT 13. 9. 2018 17:00 D TJ Střepina Žirov 13:2 (7:2) facebook zde
4. NE 23. 9. 2018 10:00 V TJ Start Nový Rychnov / TJ Sokol Vyskytná 3:19 (1:8) facebook chybí
5. VOLNÝ LOS
6. ČT 4. 10. 2018 17:00 D FK Pelhřimov C 7:9 (3:4) facebook zde
7. PÁ 12. 10. 2018 17:00 V SK Horní Cerekev odloženo
8. ČT 18. 10. 2018 17:00 D TJ Dálnice Speřice / A.F.C. Humpolec 15:2 (6:2) facebook zde
9. NE 28. 10. 2018 10:00 V TJ Sokol Božejov 2:12 (1:5) facebook zde

 

Rozlosování FK Pelhřimov C v okresním přeboru starších přípravek Pelhřimovska, sk. B – podzim 2018/19

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK REPORTÁŽ ZÁPIS
1. ČT 30. 8. 2018 17:00 D TJ Sokol Božejov 3:15 (1:8) facebook zde
2. PÁ 7. 9. 2018 17:00 V TJ Tatran Červená Řečice 4:8 (0:4) facebook zde
3. ČT 13. 9. 2018 17:00 D Sokol Košetice 4:4 (0:1) facebook zde
4. ST 19. 9. 2018 17:00 V TJ Střepina Žirov 6:7 (2:3) facebook chybí
5. ČT 27. 9. 2018 17:00 D TJ Start Nový Rychnov / TJ Sokol Vyskytná 10:3 (7:2) facebook zde
6. ČT 4. 10. 2018 17:00 D FK Pelhřimov B 9:7 (4:3) facebook zde
7. VOLNÝ LOS
8. ČT 18. 10. 2018 17:00 D SK Horní Cerekev odloženo
9. NE 28. 10. 2018 14:30 V TJ Dálnice Speřice / A.F.C. Humpolec 7:5 (1:3) facebook zde

 

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)