Zápasy – Mladší žáci „A“ + „B“ – Jaro 2018

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK REPORTÁŽ ZÁPIS

Rozlosování FK Pelhřimov v nadstavbě krajského přeboru Vysočina – jaro 2017/18

1. SO 7. 4. 2018 11:00 D SK Bystřice nad Pernštejnem 2:0 (2:0) zde zde
2. SO 14. 4. 2018 9:00 V FK Bohemia Světlá nad Sázavou 1:4 (0:1) zde zde
3. NE 22. 4. 2018 11:30 D FC Velké Meziříčí 4:0 (3:0) zde zde
4. NE 29. 4. 2018 10:00 D Slavoj TKZ Polná
5. ÚT 8. 5. 2018 11:45 V A.F.C. Humpolec
6. SO 12. 5. 2018 11:45 V SK Bystřice nad Pernštejnem
9. ST 16. 5. 2018 16:00 V Slavoj TZK Polná
7. SO 19. 5. 2018 15:00 D FK Bohemia Světlá nad Sázavou
8. SO 26. 5. 2018 9:00 V FC Velké Meziříčí
10. NE 10. 6. 2018 12:00 D A.F.C. Humpolec

 

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK REPORTÁŽ ZÁPIS

Rozlosování FK Pelhřimov „B“ v I. třídě kraje Vysočina, sk. A – jaro 2017/18

12. NE 8. 4. 2018 10:45 V TJ Slavoj Třešť 3:3 (1:1) zde zde
13. NE 15. 4. 2018 10:00 D SK Buwol Metal Luka nad Jihlavou 2:0 (2:0) zde zde
14. SO 21. 4. 2018 10:45 V SK Telč 1:0 (0:0) zde zde
15. SO 28. 4. 2018 10:00 D TJ Slovan Kamenice nad Lipou
16. SO 5. 5. 2018 9:00 V TJ Velký Beranov 1975
17. SO 12. 5. 2018 9:00 V TJ Slavoj Pacov
18. NE 20. 5. 2018 10:45 V FK Česká Bělá / Pohled
19. NE 27. 5. 2018 10:45 V Tatran Ždírec nad Doubravou
20. ST 6. 6. 2018 16:30 D TJ Ježek Rantířov
22. NE 17. 6. 2018 10:00 D FC Slavoj Žirovnice / Počátky

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK REPORTÁŽ ZÁPIS

Rozlosování FK Pelhřimov v Krajském přeboru Vysočina – podzim 2017/18

1. SO 19. 8. 2017 9:00 V FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 3:3 (1:2) zde
2. SO 26. 8. 2017 12:00 D HFK Třebíč 5:3 (2:2) zde
3. NE 3. 9. 2017 9:00 V FC Velké Meziříčí 2:6 (2:1)
zde
4. SO 9. 9. 2017 11:30 D SFK Vrchovina 1:3 (0:3) zde zde
5. SO 16. 9. 2017 11:15 V SK Pernštejn Nedvědice 0:1 (0:0) zde zde
6. NE 24. 9. 2017 9:00 D FC Chotěboř 7:0 (2:0) zde zde
7. SO 30. 9. 2017 9:00 V TJ Sokol Bedřichov 0:4 (0:2) zde zde
8. NE 8. 10. 2017 11:45 V SK Bystřice nad Pernštejnem 1:4 (1:1) zde
9. SO 14. 10. 2017 10:30 D FK Bohemia Světlá nad Sázavou 8:1 (2:0) zde
10. SO 21. 10. 2017 9:00 V Slavoj TKZ Polná 1:2 (0:2) zde
11. NE 5. 11. 2017 10:00 D A.F.C. Humpolec 2:0 (0:0) zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK REPORTÁŽ ZÁPIS

Rozlosování FK Pelhřimov „B“ v I. třídě kraje Vysočina, sk. A – podzim 2017/18

2. NE 27. 8. 2017 10:45 V SK Buwol Metal Luka nad Jihlavou 0:2 (0:1) zde
3. SO 2. 9. 2017 9:00 D SK Telč 6:2 (3:0) zde zde
4. NE 10. 9. 2017 10:45 V TJ Slovan Kamenice nad Lipou 0:5 (0:2)
zde zde
5. NE 17. 9. 2017 9:00 D TJ Velký Beranov 1975 12:1 (7:0) zde zde
1. ČT 28. 9. 2017 9:00 D TJ Slavoj Třešť 7:0 (2:0) zde
7. NE 1. 10. 2017 9:00 D FK Česká Bělá 8:1 (2:1) zde
6. ST 4. 10. 2017 15:30 D TJ Slavoj Pacov 4:3 (1:1) zde
8. NE 8. 10. 2017 9:00 D Tatran Ždírec nad Doubravou 9:3 (4:1) zde
9. NE 15. 10. 2017 10:45 V TJ Ježek Rantířov 0:6 (0:3) zde
11. SO 4. 11. 2017 11:45 V FC Slavoj Žirovnice 0:1 (0:1) zde

 

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)