Zápasy – Mladší přípravka „A“ + „B“ – Podzim 2017

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK REPORTÁŽ ZÁPIS

Rozlosování FK Pelhřimov v Krajském přeboru Vysočina – podzim 2017/18

1. NE 1. 9. 2017 9:00 V FC Spartak Velká Bíteš 0:8 (0:5) zde
1. NE 1. 9. 2017 9:00 V FC Spartak Velká Bíteš 3:3 (1:3) zde
1. NE 1. 9. 2017 10:20 D FC Chotěboř 19:2 (10:1)
zde
1. NE 1. 9. 2017 10:20 D FC Chotěboř 23:1 (11:0) zde
2. NE 10. 9. 2017 9:00 D FKM Vysočina Jihlava 2:9 (1:3) zde
2. NE 10. 9. 2017 9:00 D FKM Vysočina Jihlava 4:7 (2:2) zde
2. NE 10. 9. 2017 11:40 D FC Velké Meziříčí 4:6 (3:3) zde
2. NE 10. 9. 2017 11:40 D FC Velké Meziříčí 8:4 (4:2)  chybný
3. NE 17. 9. 2017 11:20 V SFK Vrchovina 5:5 (1:3) zde
3. NE 17. 9. 2017 11:20 V SFK Vrchovina 2:9 (0:5) chybný
3. NE 17. 9. 2017 12:40 V SK FŠ Třebíč 4:3 (3:1) zde
3. NE 17. 9. 2017 12:40 V SK FŠ Třebíč 7:1 (4:1) zde
4. SO 23. 9. 2017 9:00 D HFK Třebíč 5:6 (2:4) zde
4. SO 23. 9. 2017 9:00 D HFK Třebíč 9:3 (3:3) zde
4. SO 23. 9. 2017 11:40 D SK Bystřice nad Perštejnem 10:1 (7:1) zde
4. SO 23. 9. 2017 11:40 D SK Bystřice nad Perštejnem 0:0 (0:0) zde
5. NE 1. 10. 2017 9:00 V FC Slovan Havlíčkův Brod 1:14 (1:7) zde
5. NE 1. 10. 2017 9:00 V FC Slovan Havlíčkův Brod 1:7 (0:3) zde
5. NE 1. 10. 2017 10:20 D SK Pernštejn Nedvědice 0:3 (0:3) zde
5. NE 1. 10. 2017 10:20 D SK Pernštejn Nedvědice 6:1 (2:1) zde
6. NE 8. 10. 2017 13:00 V FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 8:2 (3:2) zde
6. NE 8. 10. 2017 13:00 V FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou 4:6 (1:5) chybný
6. NE 8. 10. 2017 14:20 D Slavoj Polná 5:7 (1:5) zde
6. NE 8. 10. 2017 14:20 D Slavoj Polná 4:0 (1:0) chybný
7. ČT 12. 10. 2017 17:00 V A.F.C. Humpolec 6:3 (3:0) zde
7. ČT 12. 10. 2017 17:00 V A.F.C. Humpolec 3:2 (3:1) zde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOLO DATUM ČAS HŘIŠTĚ SOUPEŘ VÝSLEDEK REPORTÁŽ ZÁPIS

Rozlosování FK Pelhřimov „B“ v okresním přeboru Pelhřimovska – podzim 2017/18

1. ST 30. 8. 2017 17:00 D TJ Sokol Vyskytná 3:3 (2:1) zde
2. ST 6. 9. 2017 17:00 D Sokol Košetice 2:2 (1:0) zde
3. NE 17. 9. 2017 10:00 V TJ Start Nový Rychnov 8:7 (4:4) zde
4. NE 24. 9. 2017 10:00 V TJ Sokol Vyskytná 4:7 (2:4) zde
9. CT 28. 9. 2017 10:00 V TJ Start Nový Rychnov 4:6 (3:3) zde
5. NE 1. 10. 2017 10:00 V Sokol Košetice 1:1 (0:1) zde
6. ST 4. 10. 2017 16:30 D TJ Start Nový Rychnov 5:7 (3:4) zde
7. ST 11. 10. 2017 16:30 D TJ Sokol Vyskytná 6:4 (2:4) zde
8. ST 18. 10. 2017 16:30 D Sokol Košetice 5:4 (2:1) zde

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)