U19 | Tatran Kohoutovice – FK Pelhřimov 4:2 (4:0)

od Mirek Viktora v 1.4.2019

Neděle 31. 3. 2019.

Tatran Kohoutovice : FK Pelhřimov  4 : 2 ( 4 : 0 ) Moravskoslezská divize staršího dorostu 18. kolo.

Góly : 9. a 16. Knoth, 14. a 40. Pyšík : 58. a 60 Pernica.

Rozhodčí : Nejezchleb, Burgr, Půček.

Hráno bez karet.

Pelhřimov : Károlyi – Matouš, Sajner, Viktora, Vojta Šmíd – Bednář K. (50. Tomec) Heřmánek – Fikar, Vojtěch Šmíd, Adam (62. Vanhasselle D.) – Pernica.

 

Na dorost jsme v neděli odpoledne chodívali léta. Dnes mi ale nedělní odpoledne s dorostem připadá tak trochu cestou do pravěku. Dorost hrál poprvé na trávě a s nerovným terénem si musely poradit oba týmy.

Rozhodla již první čtvrthodina hry. První šanci měl po Pernicově rozehrávce Fikar. Golman Salajka  vyběhl a střelu chytil. V 9. minutě po ojedinělém úniku vhazovali domácí aut, hlavou prodloužili do vápna a neosazený Knoth špičkou kopačky křížem zakončil. Za čtyři minuty přidaly Kohoutovice druhý gól. Po rychlém útoku středem snadno zvýšili, vysunutá obrana se nestačila vrátit. Stačily další tři minuty a Knoth se po dlouhém autu prosadil proti stoperovi a utkání bylo rozhodnuto.

Po výrazném vedení se hra vyrovnala, Pelhřimov se dostával do šancí. Dvě příležitosti měl Pernica ale nezakončil je. Pro převzetí míče v ofsajdu neuznal Nejezchleb pelhřimovský gól, naopak z ojedinělého protiútoku zvýšil Pyšík na čtyřgólové vedení.

Po přestávce měl Pelhřimov více ze hry, nezvolnil po Bednářově zranění a dvakrát se ve skrumáži před kohoutovickou brankou rychle za sebou prosadil Pernica. Náskok z první poloviny Pelhřimov stáhnout na remízu již nedokázal.

 

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)