U19 | FK Pelhřimov –TJ FC Ústrašín (muži) 5:2 (2:1)

od Mirek Viktora v 3.3.2019

U19 | FK Pelhřimov – TJ FC Ústrašín (muži) 5:2 (2:1), přípravné přátelské utkání staršího dorostu, sobota 2. 3. 2019, Fotbalový Stadion Za Kalvárií.
Branky FK Pelhřimov U19: 20. Šmíd, 22. Vopálenský, 65. Tomec, 74. vlastní, 89. Heřmánek.
Rozhodčí: Bílý David – Tomšů Václav, Mareš Petr.
Sestava FK Pelhřimov: Károliy – Fikar, Vaňkát, Matouš, Sajner – Vanhassele, Heřmánek – Morava, Vopálenský, Šmíd – Pernica; náhradníci: Havelka, Tomec.

V deštivém sobotním odpoledni přivítali naši hráči na umělé trávě fotbalového stadionu Za Kalvárií tým mužů z Ústrašína. I bez několika zraněných a nemocných hráčů měl náš tým utkání pevně v rukou a od samého začátku si šel dobrým výkonem a bojovností za vítězstvím. Skóre otevřel po 20 minutách Vojta Šmíd, když mu ideálně nahrál Pernica. Když Morava centrem přes celé vápno našel před brankařem osamoceného Vopálenského, bylo to již 2:0. Hosté se dočkali gólu ve 40. minutě z penalty, po faulu našeho Sajnera. V 65. minutě Pernica vybojoval již téměř ztracený míč na brankové čáře, nahrál volnému Tomcovi a ten s přehledem uklidil k tyči. Po nedorozumění hostujícího stopera s brankařem padla kuriózní branka a bylo to už 4:1. V zápětí si však dal vlastní gól i Pelhřimov, a to nešťastnou tečí Matouše. Poslední branka padla po akci Pernici, který střílel pouze do gólmana a odražený míč pohodlně dorozil Heřmánek.
Příští neděli sehrají naši dorostenci poslední přípravné utkání, a to v Humpolci s místním dorostem.

 

 

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)