U19 | FK Pelhřimov –U19| FC Sellier & Bellot Vlašim  2:1 (1:0)

od Mirek Viktora v 25.2.2019

U19 | FK Pelhřimov – FC Sellier & Bellot Vlašim 2:1 (1:0), přípravné přátelské utkání staršího dorostu, sobota 23. 2. 2019, Fotbalový Stadion Za Kalvárií.
Branky FK Pelhřimov U19: 31. Morava, 76. Fanta.
Rozhodčí: Hána Václav – Tomšů Václav, Mareš Petr.
Sestava FK Pelhřimov U19: Károliy – Fikar, Vaňkát, Matouš, Fanta – Viktora, Heřmánek – Morava, Vopálenský, Šmíd – Pernica; náhradníci: Adam, Tomec.

O slunném sobotním dopoledni přivítali naši hráči na umělé trávě fotbalového stadionu Za Kalvárií tým starších dorostenců z Vlašimi, hrající stejnou soutěž jako naši dorostenci. A srovnání pro nás dopadlo velice dobře. První gól padl až po půlhodině hry, a to do branky hostů. Po hezké souhře ve vápně a střele na druhou tyč se trefil Morava. Hosté vyrovnali po přestávce, kdy branka padla po tlaku Pelhřimova ve vápně bez zakončení, ztrátě a rychlém protiútoku na dva doteky. Domácí dorost si však hned po 2 minutách vzal vedení zpět. Fanta si po přesné nahrávce do vápna obhazuje brankaře a střelou pod břevno skóruje
Velmi pohledné utkání, bojovné, fyzicky náročné, útočné z obou stran. Prakticky bez chyb. Hráči skoro 100% plnili pokyny trenéra a na hře to bylo znát.

Příští víkend sehrají dorostenci další přípravné utkání, tentokrát s muži FC Ústrašín.

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)