U17 | FK Pelhřimov – FK Hodoním 0:5 (0:2)

od Adam Kotrč v 12.11.2018

U17 | FK Pelhřimov – FK Hodoním 0:5 (0:2), 15.kolo moravskoslezské divize mladšího dorostu, 10.11.2018, hřiště Za Kalvárií (umělá tráva) Pelhřimov.
Branky: 20., 75. Šenfelder, 25. Jáger, 62. Šolta, 73.Mráz
Rozhodčí: Půlpán Ondřej– Jirsa Miloš, Šrámek Zdeněk
ŽK: 2:2 (Kotrč, Repáč)
ČK: 0:1 
Sestava: David LeškaHonza Adam (46. Tomas Vacek), Adam KotrčJindřich Vaňkát, Tichý, David VanhasselleÁda HotovecMichal KalinaLukáš Vopálenský ( 46. Filip Morava), Martin Vojáček ( 47. Šimon Tesař), Martin Repáč.

Mladší dorostenci ukončili podzimní část soutěže, prohrou s 0:5 FK Hodonín z.s., na 13. místě se ziskem 13 bodů.
Pelhřimovští začali velice dobře, bylo na nich vidět, že si svůj poslední zápas v podzimní části chtějí pořádně užít, ale ve 20. minutě se dopustil faulu před pokutovým územím, který potrestal hráč hostí. Bohužel při nedůrazném odkopu z obrané části hřiště zvýšili hosté náskok o 2 branky. Na některých hráčích Pelhřimova se začala podepisovat únava ze zápasu starších dorostenců. Po poločasovém střídání jsme s čerstvými posilami začali dobře. V 60. minutě utekl Vaňkát obránci do vápna a přihrávkou se snažil najít Tesaře, kterému se bohužel nepovedlo míč dostat do branky. V 79. minutě hráč hostí vyřknul urážlivý výrok směrem k HR a následně obdržel ČK. S blížícím se koncem utkání jsme bohužel inkasovali 3 branky. Na hráčích Pelhřimova bylo vidět , že na hřišti nechali vše a svůj poslední zápas podzimní části si náležitě užili.
Stinnou stránkou zápasu byl oficiální protest do zápisu o utkání mužstva Hodonína ,které na hráčích Pelhřimova a rozhodčích nenechali ,,niť suchou´´…

Děkujeme všem fanouškům, kteří neváhali a přišli se podívat a podpořit.
Tým U17 FK Pelhřimov

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)