U17 | FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou – FK Pelhřimov 1:0 (0:0)

od Adam Kotrč v 4.4.2019

U17 | FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou – FK Pelhřimov 1:0 (0:0), 16. kolo Moravskoslezské divize mladšího dorostu, středa 3. 4. 2019, Žďár nad Sázavou.
Branky: 45. Bureš.
Rozhodčí: Švehla – Šula, Svoboda.
ŽK: 1:0.
18 diváků.
Sestava FK PelhřimovDavid Leška – Filip Havelka, Áda HotovecMichal KalinaHonza AdamJan PoulMartin Repáč (27. Martin Vojáček) (53. Adam Kotrč), Tomáš Tomec, David Vanhasselle, Jindřich VaňkátTonik Morava (41. Lucas Vanhasselle) (64. Lukáš Vopálenský).

Dohrávka odloženého utkání hraná za silného větru nepřinesla očekávání, se kterými do utkání pelhřimovští dorostenci vstupovali. Na jaře konečně kompletní sestava Pelhřimova, s návratem zraněných, soupeře nepřehrála. Žďár byl v prvním poločase fotbalovější a snažil se hrát po zemi. Naši hráči nakopávali vysoké balony na hráče vepředu, kteří se nedokázali přes soupeře a silný vítr prosadit.

Po změně stran a s větrem v zádech jsme ve 45. min. zbytečně ztratili dlouho držený míč ve středu hřiště a z protiútoku střelou z vápna inkasovali střídajícím Burešem. Přes veškerý tlak a vytvoření minimálně dvou jasných gólových příležitostí se nám skórovat nepodařilo.

Další divizní utkání hrajeme v sobotu 6. 4. 2019 od 12:30 h. doma na umělé trávě Za Kalvárií s MSK BŘECLAV.

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)