Plán a výsledky přípravy – zima 2018

od xjert02 v 29.1.2018

Sobota 3. 2. 2018

A-tým
FK Pelhřimov TJ Sokol Sezimovo Ústí 6:4 (3:3)

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

A-tým, okupující po půlce soutěže 9. místo 14členného krajského přeboru Vysočiny, zahájí sérii přípravných utkání v rámci zimního přípravného období na jarní část soutěže doma na umělém travnatém hřišti Za Kalvárií proti celku TJ Sokol Sezimovo Ústí. Soupeř se účastní jihočeského krajského přeboru, kde se tým po podzimní části nachází na 13. místě 16členné tabulky KP JČ.

Starší žáci
A.F.C. Humpolec – FK Pelhřimov 1:0

začátek: 9:00 h – starší žáci

hřiště: umělá tráva na stadionu v Okružní ul.

Naše starší žákovské družstvo sehraje v rámci zimní přípravy svůj první zápas s týmem, s kterým podzimní část remízově zakončil, a to s humpoleckým A.F.C. Zápasu dodává specifický nádech skutečnost, že bude plnit formu pomyslného předzápasu mezi humpoleckým A-týmem a juniorkou SK Slavia Praha.

Sobota 10. 2. 2018

A-tým
FK Pelhřimov – FC Slavoj Žirovnice 4:1 (1:0)

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Žirovnický Slavoj v průběhu podzimu zkonsolidoval kádr a vyšvihl se na 2. místo tabulky I.A třídy sk. A kraje Vysočina. Soupeř má ambice navrátit se do krajského přeboru Vysočina, kde však bohužel pro jeho fanoušky v posledních letech před sestupem spíše živořil.

Neděle 11. 2. 2018

Starší dorost
FK Pelhřimov st. dorost – TJ Sokol Černovice A-muži 6:1 (2:0)

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Starší dorost přivitá ve svém prvním přípravném utkání tým mužů z nedalekých Černovic. Soupeř se po podzimní části nachází na chvostu tabulky I.B třídy sk. A kraje Vysočina.

Sobota 17. 2. 2018

TJ Jiskra Treboň – FK Pelhřimov 0:0

začátek: 12:00 h

hřiště: umělá tráva v Třeboni ve Sportovní ul.

Na závěr soustředění, které A-tým absolvuje od 14. – 17. 2. v Horním a Dolním Ždáře u Jindřichova Hradce, podstoupí hráči 3. přípravné utkání na půdě třeboňské Jiskry. Ta se po podzimní části nachází na 9. místě tabulky jihočeského krajského přeboru.

FK Pelhřimov – FC Sellier & Bellot Vlašim

začátek: 10:00 h – starší dorost – výsledek 1:5 (0:3)

začátek: 12:30 h – mladší dorost – výsledek 3:6

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Oba naše dorosty se utkají se soupeřem hrajícím soutěž stejné úrovně, a to českou divizi dorostu sk. C. Starší dorost Vlašimi se nachází na 4. místě tabulky, jejich mladší soukmenovci pak na 14. místě tabulky.

Neděle 18. 2. 2018

FK Pelhřimov – FA Meteor Tábor

Úterý 20. 2. 2018

Mladší žáci
FK Pelhřimov – FC Vysočina Jihlava

začátek: 16:00 h

Sobota 24. 2. 2018

FK Pelhřimov – TJ Nová Včelnice

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

4. přípravné utkání, z toho potřetí doma, sehrají fotbalisté A-týmu proti dalšimu soupeři z jihočeského regionu, tentokrát proti TJ Nová Včelnice, která po podzimní části obsadila předposlední, 15. místo tabulky jihočeského krajského přeboru.

Neděle 25. 2. 2018

Dorost
TJ Slavoj Třešť (dorost) – FK Pelhřimov (st. dorost)

začátek: 10:00 h

Starší dorost vycestuje k přípravě za soupeřem hrajícím o jednu úroveň nižší soutěž, tj. krajský přebor dorostu Vysočina, kde se nachází po podzimní části na 5. místě tabulky.

Sobota 3. 3. 2018

Mladší žáci
FK Jindřichův Hradec 1910 – FK Pelhřimov

začátek: 10:30 h

hřiště: umělá tráva Piketa v Jindřichově Hradci

Soupeř mladších žáků hraje v jihočeském krajském přeboru mladších žáků, kde se nachází se ziskem 15 bodů na 7. místě 12členné tabulky s bilancí 5 výher a 6 porážek při skóre 43:45.
Dorost
FK Pelhřimov (st. dorost) – Sokol Košetice (muži)

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

V první březnovou sobotu po obědě čeká starší dorostence zřejmě nejtěžší přátelské utkání zimního přípravného období, kdy se na hřiště Za Kalvárií přijede ukázat soupeř A-týmu z krajského přeboru Vysočina – Sokol Košetice, který má ve své sestavě řadu odchovanců pelhřimovského fotbalu. Podzimní utkání obou A-týmů skončilo spravedlivou dělbou bodů, tak uvidíme, jak si povede proti fotbalovému zázraku posledních let náš nejstarší mládežnický tým.

Sobota 10. 3. 2018

FK Pelhřimov – HFK Třebíč

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Po týdenním volnu A-týmů zavítá do Pelhřimova k předposlednímu přípravnému utkání soupeř z vyšší soutěže, a to z divize D, kterou jsme před touto sezónou bohužel po 8 letech opustili. Za Kalvárii přijede předvést své fotbalové umění HFK Třebíč. HFK, stejně jako náš klub, přes léto značně omladil kádr, a tak se dá s nadsázkou řici, že dojde na souboj „juniorek“. Soupeř se nachází na posledním místě fotbalové divize D.

Dorost
FK Pelhřimov (st. dorost) – TJ Start Nový Rychnov (muži)

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Generálku na jarní část moravskoslezské divize staršího dorostu odehrají starší dorostenci proti týmu mužů z Nového Rychnova, který v minulém ročníku postoupil z okresního přeboru do I.B třídy sk. A kraje Vysočina, kde se nachází po podzimní části na 9. místě 14členné tabulky.

FK Pelhřimov (ml. dorost) – FC Spartak Velká Bíteš

začátek: 12:00 h

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Generálku na jarní část moravskoslezské divize mladšího dorostu odehrají starší dorostenci proti týmu dorostu z Velké Bíteše, který je stejně jako náš tým posledním týmem tabulky své soutěže. Tým dorostu z Velké Bíteše se účastní I. třídy dorostu sk. B kraje Vysočina.

Neděle 11. 3. 2018

Mladší žáci – Zimní liga mladších žáků v Humpolci
FK Pelhřimov vs. ???

začátek: 9:30 h – mladší žáci

hřiště: umělá tráva na stadionu v Okružní ul.

Neděle 18. 3. 2018

FK Pelhřimov – 1. FC Jemnicko

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

V generálce na první jarní mistrovské utkání krajského přeboru Vysočiny přivítáme v neděli (ta se stane mimochodem od jarní části hracím dnem domácích utkání A-týmu) doma soupeře z nižší soutěže našeho kraje, a to 1. FC Jemnicko. Soupeř v minulé sezóně po letech opustil nejvyšší krajskou soutěž, a momentálně se nachází na 5. místě vyrovnané tabulky I.A třídy sk. B kraje Vysočina.

FK Pelhřimov – FC Sellier & Bellot Vlašim

Sobota 24. 3. 2018