Plán a výsledky přípravy – zima 2018

od xjert02 v 29.1.2018

Sobota 3. 2. 2018

A-tým
FK Pelhřimov TJ Sokol Sezimovo Ústí 6:4 (3:3)

začátek: 14:00 h

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

A-tým, okupující po půlce soutěže 9. místo 14členného krajského přeboru Vysočiny, zahájí sérii přípravných utkání v rámci zimního přípravného období na jarní část soutěže doma na umělém travnatém hřišti Za Kalvárií proti celku TJ Sokol Sezimovo Ústí. Soupeř se účastní jihočeského krajského přeboru, kde se tým po podzimní části nachází na 13. místě 16členné tabulky KP JČ.

Starší žáci
A.F.C. Humpolec – FK Pelhřimov 1:0

začátek: 9:00 h

hřiště: umělá tráva na stadionu v Okružní ul.

Naše starší žákovské družstvo sehraje v rámci zimní přípravy svůj první zápas s týmem, s kterým podzimní část remízově zakončil, a to s humpoleckým A.F.C. Zápasu dodává specifický nádech skutečnost, že bude plnit formu pomyslného předzápasu mezi humpoleckým A-týmem a juniorkou SK Slavia Praha.

 

Sobota 10. 2. 2018

A-tým
FK Pelhřimov – FC Slavoj Žirovnice 4:1 (1:0)

začátek: 14:00 h

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Žirovnický Slavoj v průběhu podzimu zkonsolidoval kádr a vyšvihl se na 2. místo tabulky I.A třídy sk. A kraje Vysočina. Soupeř má ambice navrátit se do krajského přeboru Vysočina, kde však bohužel pro jeho fanoušky v posledních letech před sestupem spíše živořil.

 

Neděle 11. 2. 2018

Starší dorost
FK Pelhřimov st. dorost – TJ Sokol Černovice A-muži 6:1 (2:0)

začátek: 10:00 h

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Starší dorost přivitá ve svém prvním přípravném utkání tým mužů z nedalekých Černovic. Soupeř se po podzimní části nachází na chvostu tabulky I.B třídy sk. A kraje Vysočina.

 

Sobota 17. 2. 2018

A-tým
TJ Jiskra Treboň – FK Pelhřimov 0:0

začátek: 12:00 h

hřiště: umělá tráva v Třeboni ve Sportovní ul.

Na závěr soustředění, které A-tým absolvuje od 14. – 17. 2. v Horním a Dolním Ždáře u Jindřichova Hradce, podstoupí hráči 3. přípravné utkání na půdě třeboňské Jiskry. Ta se po podzimní části nachází na 9. místě tabulky jihočeského krajského přeboru.

Dorost
FK Pelhřimov – FC Sellier & Bellot Vlašim

začátek: 10:00 h – starší dorost – výsledek 1:5 (0:3)

začátek: 12:30 h – mladší dorost – výsledek 3:6

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Oba naše dorosty se utkají se soupeřem hrajícím soutěž stejné úrovně, a to českou divizi dorostu sk. C. Starší dorost Vlašimi se nachází na 4. místě tabulky, jejich mladší soukmenovci pak na 14. místě tabulky.

 

Neděle 18. 2. 2018

Žáci
FK Pelhřimov – FA Meteor Tábor

začátek:

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

 

Úterý 20. 2. 2018

Mladší žáci
FK Pelhřimov – FC Vysočina Jihlava 2:5 (0:3)

začátek: 16:00 h

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

 

Sobota 24. 2. 2018

A-tým
FK Pelhřimov (komb. A-tým + dorost) – TJ Nová Včelnice (A-tým) 3:7 (0:4)

začátek: 14:00 h

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

4. přípravné utkání, z toho potřetí doma, sehrají fotbalisté A-týmu proti dalšimu soupeři z jihočeského regionu, tentokrát proti TJ Nová Včelnice, která po podzimní části obsadila předposlední, 15. místo tabulky jihočeského krajského přeboru.

 

Sobota 3. 3. 2018

Dorost
FK Pelhřimov (st. dorost) – Sokol Košetice (muži) 3:4 (2:3)

začátek: 14:00 h

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

V první březnovou sobotu po obědě čeká starší dorostence zřejmě nejtěžší přátelské utkání zimního přípravného období, kdy se na hřiště Za Kalvárií přijede ukázat soupeř A-týmu z krajského přeboru Vysočina – Sokol Košetice, který má ve své sestavě řadu odchovanců pelhřimovského fotbalu. Podzimní utkání obou A-týmů skončilo spravedlivou dělbou bodů, tak uvidíme, jak si povede proti fotbalovému zázraku posledních let náš nejstarší mládežnický tým.

 

Čtvrtek 8. 3. 2018

Mladší žáci
FK Jindřichův Hradec 1910 – FK Pelhřimov 1:0

začátek: 16:00 h

hřiště: umělá tráva Piketa v Jindřichově Hradci

Soupeř mladších žáků hraje v jihočeském krajském přeboru mladších žáků, kde se nachází se ziskem 15 bodů na 7. místě 12členné tabulky s bilancí 5 výher a 6 porážek při skóre 43:45.

 

Sobota 10. 3. 2018

A-tým
FK Pelhřimov – HFK Třebíč 3:1 (1:0)

začátek: 14:00 h

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Po týdenním volnu A-týmů zavítá do Pelhřimova k předposlednímu přípravnému utkání soupeř z vyšší soutěže, a to z divize D, kterou jsme před touto sezónou bohužel po 8 letech opustili. Za Kalvárii přijede předvést své fotbalové umění HFK Třebíč. HFK, stejně jako náš klub, přes léto značně omladil kádr, a tak se dá s nadsázkou řici, že dojde na souboj „juniorek“. Soupeř se nachází na posledním místě fotbalové divize D.

Starší dorost
FK Pelhřimov U19 – TJ Start Nový Rychnov A 3:5 (1:4)

začátek: 11:30 h

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Generálku na jarní část moravskoslezské divize staršího dorostu odehrají starší dorostenci proti týmu mužů z Nového Rychnova, který v minulém ročníku postoupil z okresního přeboru do I.B třídy sk. A kraje Vysočina, kde se nachází po podzimní části na 9. místě 14členné tabulky.

Starší žáci
TJ Slovan Kamenice n/L – FK Pelhřimov 1:1 (1:1) na pen. 3:1 

začátek: 9:00 h

hřiště: umělá tráva v Kamenici nad Lipou

K dalšímu přípravnému zápasu vycestují naši starší žáci do nedaleké Kamenice nad Lipou, kde se utkají v rámci poháru se stejně starými protihráči místního Slovanu, který je i soupeřem naší rezervy starších žáků v mistrovských zápasech v I. třídě žáků, sk. A. V 11členné tabulce se po podzimní části nachází naše „béčko“ na 3. místě se ziskem 19 bodů, zatímco domácí hráči Slovanu na 6. místě se ziskem 12 bodů.

 

Neděle 11. 3. 2018

Mladší žáci
Zimní liga mladších žáků v Humpolci

začátek: 9:30 h

hřiště: umělá tráva na stadionu v Okružní ul. v Humpolci

Další kolo fotbalové zimní ligy mladších žáků v Humpolci, kde naši mladší žáci odehrají několik utkání proti různým soupeřům.

Starší žáci
FC Sellier & Bellot Vlašim U14 – FK Pelhřimov 7:1 (1:0)

začátek: 10:00 h

hřiště: umělá tráva ve Vlašimi

Hned další den po zápase v Kamenici n/L odcestuje naše starší žákovské družstvo k dalšímu zápasu zimního přípravného období do Vlašimi, kde se utká s místním týmem starších žáků kategorie U14 doplněným o pár hráčů ze starší kategorie U15. Týmy hrají českou divizi žáků skupinu C, kde se mladší kategorie U14 nachází po podzimní části soutěžě na lichotivém 5. místě.

 

Sobota 17. 3. 2018

Starší dorost
FK Pelhřimov U19 – A.F.C. Humpolec U19 3:0 (1:0)

začátek: 11:30 h

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Narychlo dohodnuté přátelské utkání s rivalem z Humpolce jako náhrada za centrálně odvolané první jarní kolo Moravskoslezské divize dorostu. Oba soupeři hrají stejnou soutěž, jejíž tabulka je k nahlédnutí zde. Ve zkratce, naši borci 10. místo, Humpolec 13. místo.

 

Neděle 18. 3. 2018

A-tým
FK Pelhřimov – 1. FC Jemnicko 4:1 (2:0)

začátek: 14:00 h

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

V generálce na první jarní mistrovské utkání krajského přeboru Vysočiny přivítá naše první mužstvo v neděli (ta se stane mimochodem od jarní části hlavním hracím dnem domácích utkání A-týmu) doma soupeře z nižší soutěže našeho kraje, a to 1. FC Jemnicko. Soupeř v minulé sezóně po letech opustil nejvyšší krajskou soutěž, a momentálně se nachází na 5. místě vyrovnané tabulky I.A třídy sk. B kraje Vysočina.

Mladší žáci
FK Pelhřimov – TJ Slavoj Pacov 6:0 (3:0)

začátek: 12:00 h – starší žáci

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Vzhledem k velké marodce v týmu mladších žáků Vlašimi byl narychlo dojednán zápas s mladšími žáky TJ Slavoj Pacov. Mladší žáci vedou po podzimu přebor mladších žáků kraje Vysočina. Rezerva mladších žáků pak vede tabulku I. třídy žáků, sk. A kraje Vysočina, v které se utkává právě s hosty z Pacova. Slavoj se nachází na 3. místě tabulky.

 

Sobota 24. 3. 2018

Žáci
FK Pelhřimov – SFK Vrchovina

začátek:

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

V rámci dalšího přípravného zápasu se naše týmy žáků (v případě mladší kategorie jen půlka – druhá se zúčastní zápasů Zimní ligy mladších žáků v Humpolci) utkají se soupeřem, proti kterému nastupují i v mistrovských zápasech. Oba týmy soupeře se nacházejí na 2. místě tabulky krajského přeboru ve své kategorii.

Mladší žáci
Zimní liga mladších žáků v Humpolci

začátek: 9:30 h

hřiště: umělá tráva na stadionu v Okružní ul. v Humpolci

Další kolo fotbalové zimní ligy mladších žáků v Humpolci, kde polovina našich mladších žáků (druhá odehraje domácí zápas s SFK Vrchovina) odehraje několik utkání proti různým soupeřům.

Neděle 1. 4. 2018

Žáci
FK Pelhřimov – HFK Třebíč

začátek:

  • 10:00 h – mladší žáci
  • 11:30 h – starší žáci

hřiště: umělá tráva Za Kalvárií

Generálku na start jarních mistrovských zápasů odehrají naši žáci proti soupeři z Třebíče, s kterým se utkávali na pozdim i v mistrovské soutěži Krajského přeboru. Naši mladší žáci se umístili po podzimu na 1. místě, soupeř z Třebíče na 6. místě. Ve starší kategorii byli naši 10., zatímco HFK Třebíč 3. V jarní části soutěže se bude hrát nadstavba, kdy se týmy rozdělí do 2 skupin podle umístění starší kategorie v podzimní části. Naši hráči budou hrát ve skupině týmů skončivších po podzimu na 7. – 12. místě.

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)