MSDD: FC ŽĎAS ŽĎÁR NAD SÁZAVOU U19 vs FK PELHŘIMOV U19 2:3 (0:2)

FC ŽĎAS ŽĎÁR NAD SÁZAVOU  – FK PELHŘIMOV 2:3 (0:2)
Rozhodčí: Jahoda- Hájek,Pfeifer
Střelci: Vokoun 2x – Štyx 2x,Mazanec
Sestava Pelhřimov:Sochor- Vlk,Šimák,Kott,Zajíček – Špaček,Mareš,Hanousek,Mazáč – Mazanec,Štyx
Střídali: Viktora,Fikar
Domácí mužstvo nezachytilo hned první útočnou akci vedenou Hanouskem a po střele Štyxe inkasovalo první branku.Situace na hřišti od této chvíle byla zcela vyrovnaná,možnosti ke vstřelení branky měly obě mužstva.Ve 3. min. Žďár mířildo brankáře, v 8. min.po centru hlavičkoval Mazáč vedle.V 10. min. centroval Mazanec,na hlavičku si naskočil Štyx,ale míč jen lehce olízl břevno.O 1 min. později opět domácí pálili nad,šance Mazáče z 20. a 28. min. také změnu skóre nepřinesly.Ve 32.  a 34. min. ani domácí slibné příležitosti nevyužili.Tři min. před koncem poločasu utekl zleva Mazanec,nezištně přihrál nabíhajícímu Štyxovi a ten v takových příležitostech neváhá a zvýšil na 2:0 ve prospěch hostí.Na
samém konci poločasu zahrozili domácí,Sochor však byl proti a balon za svá záda nepustil.
Podobná situace jako v úvodu zápasu nastala i na začátku druhé půle,mužstava si však role obrátila.Po nedůrazu v obraně Pelhřimova se odražený míč dostal k Vokounovi,který snížil na rozdíl jediného gólu.V 54. min. kontrovali hosté,když se individuálně prosadil Mazanec a po
jeho střele se míč dokutálel do branky domácích.Ti jakoby však ožili a neustálým tlakem ohrožovali branku Sochora.Výsledkem jejich snažení byla už jen jediná branka ze 60.  min. opět z kopačky Vokouna,který nekompromisně dorazil odražený míč od břevna Pelhřimova.Zbytek utkání