MSDD: FC SPARTA BRNO B U17 vs. FK PELHŘIMOV U17 3:2 (1:2)

od Martin v 16.6.2017
  FC SPARTA BRNO B – FK PELHŘIMOV 3:2 (1:2)
Rozhodčí: Bělák- Vejta,Markowski
Střelci: Bařinka,Divácký,Hejátko – Viktora,Morava
Sestava Pelhřimov: Pípal – Adam,Sajner,Škoda,Rásocha – Blokeš,Šmíd,Heřmánek,Viktora – Morava,Podlena
Střídali: Fanta,Kotrč,Gutev,Bílý,Florian T.
  Zápas začal nadějně pro Pelhřimov.V 6. min. po Šmídově rohu dorážel míč do sítě domácích Viktora.V 9. min. však  po centru do malého vápna
pohotově srovnal stav Bařinka.O 1 min. později Brno opět zahrozilo,střela minula břevno Pípala.Čtrnáctá min. znamenala opět změnu stavu,když po nedorozumění v domácí obraně Morava z úhlu strhl vedení na stranu Pelhřimova.V 18. min. se prokličkoval do velkého vápna Podlena.Zakončil střelou,která skončila na břevně.Velkou možnost na vyrovnání stavu domácí zahodili po nařízené penaltě ve 26. min.Brankář Pípal ale balon za svá záda nepustil.Zvýšení stavu mohl zařídit Blokeš ve 34. min.Po sólovém úniku jeho rána orazítkovala levou tyč brněnské branky.
Druhý poločas začal náporem domácích.Ti se dočkali ve 47. min. po střele Diváckého zblízka na zadní tyč.Poté měl příležitost střídající T.Florian,jeho šanci ale zlikvidoval domácí gólman.A protože ani Viktora v 77. min. střelou nad neproměnil slibnou možnost ke skórování,hosté se již branky nedočkali.Hned z následujícího rychlého protiútoku vítězství nakonec vybojovali hráči Brna po střele Hejátka.
Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)