MSD: FSC Stará Říše : FK Pelhřimov 2:1 (2:0)

od Martin v 30.5.2017

FSC Stará Říše : FK Pelhřimov 2:1 (2:0), Tichánek 2x – Poul D..

V neděli 28. května sehrálo pelhřimovské Áčko zápas se Starou Říší. Souboj posledních dvou týmů tabulky přineslo vyrovnané utkání. Domácí si vytvořili více gólových situací a tři body tak zůstali ve Staré Říši. Výhra je pro ně cenným ziskem po cestě za záchranou. Výsledek byl ovlivněn prvním gólem zápasu, který padl již v osmé minutě po malé domů Kmocha. Zavadil ji chytil do rukou a z následného nepřímého kopu Tichánek otevřel skóre zápasu. Druhý gól zápasu vstřelil stejný hráč a to ve 34. minutě. Hosté po autovém vhazování udělali v obraně několik na sebe navazujících chyb a pro Tichánka nebylo problém skórovat. Ve druhém poločase korigoval výsledek Pelhřimov, kdy po pěkné akci Kmocha, Mazače a následném faulu na Mazance byl odpískán pokutový kop. Míč si na desítku postavil Poul D., s přehledem penaltu proměnil. Nic zásadního se už v zápase nestalo, a tak konečný výsledek byl 2:1.