MSD: FC Žďas Žďár nad Sázavou : FK Pelhřimov 2:0 (1:0)

od Martin v 13.6.2017

FC Žďas Žďár nad Sázavou : FK Pelhřimov 2:0 (1:0), Trojánek, Jurnečka.

V sobotu 10. června sehrálo pelhřimovské Áčko poslední divizní zápas ve Žďáře nad Sázavou. S aktuální soutěží se tým rozloučil prohrou a náladu si tak nezlepšil. Pelhřimov byl v první polovině pod velkým tlakem a téměř celý zápas se bránil. Do jediných šancí zápasu se dostal Mazač, kterého bohužel vychytal domácí brankář. A v té druhé, se objevil Bartoň, který prošel přes dva obránce, ale nakonec domácí svatyni těsně minul. Hra Žďáru v první půli nebyla vůbec špatná, ale Vopršal, Jurnečka ani Mašek nedokázali své nadějné akce dotáhnout do úspěšného konce. Až ve 46. minutě prošel Trojánek přes čtyři obránce Pelhřimova a přesně k tyči usměrnil svoji střelu. Pro Pelhřimov to byl gól do šaten, ze kterého už se nevzchopil. Konečný stav utkání 2:0 upravoval v 55. minutě Jurečka. Sestava: Zavadil – Vlk, D. Poul, Vacek, Pícha – Kmoch, Horký (Mazač), Hanousek (Bumbálek), Bartoň – Obranec, Mazanec.