Ml. žáci: TJ Sokol Bedřichov vs. FK Pelhřimov „A“ 0:4 (0:2)

od Přemek Bratrů v 3.10.2017
SK Pernštejn Nedvědice vs. FK Pelhřimov „A“  0:1 (0:0)

Branky: 3., 23. Šimon Ondře, 40. Bína Jan, 44. Kučera Jakub

Rozhodčí: Terber Ondřej

ŽK: 0:0
ČK: 0:0
Diváci: 30

Sestava FK Pelhřimov: Holan – Bína, Mareš, Drahný, Kučera, Vlk, Bratrů, Torner, Maršík, Šimon, Krejčí, Amcha

V 7. kole krajského přeboru mladších žáku cestovali naši hráči na hřiště Bedřichova. Na místě nás čekal krásně upravený, avšak po ranní rose mokrý trávník.

První poločas byl z naší strany dost neupravený, vázla kombinace a kluci kazili jednoduché přihrávky. Přesto jsme šli do vedení již ve 3. minutě po úniku Ondřeje Šimona. Soupeře jsme i přes nedobrou hru do žádné vážné akce nepustili, naopak ve 23. minutě opět skóroval Šimon. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 0:2 ve prospěch pelhřimovských hráčů.

Po přestávce se hra mladších žáků výrazně zlepšila a to především díky lepšímu pohybu a přesnějším přihrávkám. Kombinační hrou jsme soupeře jasně přehrávali a prakticky nepustili za vlastní polovinu. Jediným nedostatkem bylo neproměňování vyložených gólových situací. Z naprosté převahy jsme tak vytěžili pouze další dvě branky, kdy úspěšnými střelci byli ve 40. minutě Bína a 46. Kučera.

Utkání jsme vyhráli zaslouženě, v prvním poločase však naše hra nebyla ideální. Za druhou polovinu utkání si kluci zaslouží povchvalu.

 

Facebook: FK Pelhřimov

Youtube: FK Pelhřimov

 

 

 

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)