VIDEO! Inspirativní trénink dorostu vedený trenérským týmem Davida Holoubka z AC Sparta Praha U17

od xjert02 v 4.10.2017

Ve středu 13. 9. 2017 od 15:30 h na hlavním travnatém hřišti našeho klubu, na stadiónu v Nádražní ulici v Pelhřimově, proběhla svým způsobem ojedinělá fotbalová událost.

Jednalo se o trénink dorostu vedený Mgr. Davidem Holoubkem a jeho 2 asistenty. David Holoubek kdysi také působil jako hráč této kategorie v našem klubu. Jako trenér mj. krátce zastával i pozici hlavního trenéra A-týmu AC Sparta Praha, v čase konání akce zastával pozici hlavního trenéra AC Sparta Praha U17 a také byl poměrně čerstvým držitelem nejvyšší trenérské licence UEFA Pro. Davidovi i oběma jeho asistentům bychom touto cestou ještě jednou rádi poděkovali.

Trénink se zaměřoval na první dotyk s míčem, na zkontrolování prostoru za sebou před přijmutím míčem, na otevřenou pozici těla po přijmutí míče, následnou přesnou a zároveň tvrdou přihrávku, v další části tréninkové jednotky pak na práci s prostorem.

Na tomto videu se tedy můžete podívat, jak jsou vedeny tréninky na nejvyšší úrovni dorosteneckého fotbalu u nás.

Video se nachází na našem oficiálním YouTube kanálu za odkazem Inspirativní trénink dorostu vedený trenérským týmem Davida Holoubka z AC Sparta Praha U17

Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)