Charitativní akce spojená s derby s A.F.C. Humpolec

od xjert02 v 13.4.2018
Vážení fotbaloví fanoušci,
pomalu se blíží fotbalový svátek v pelhřimovském/našem okrese, a to utkání krajského přeboru mužů FK Pelhřimov vs. A.F.C. Humpolec. Zápas se uskuteční v neděli 22. dubna 2018 od 16.00 h. v Pelhřimově na stadionu v Nádražní ulici.
V souvislosti s tímto utkáním jsme se společně dohodli odhodit rivalitu stranou, a jako FK Pelhřimov a A.F.C. Humpolec společně vyhlásit charitativní akci „Přines hračku – daruj úsměv 🙂„.
Chcete-li podpořit tento projekt dvou největších okresních klubů, můžete přinést libovolnou hračku, ať už novou, či nějakou, která vám doma zabírá místo, na některé z domácích utkání obou klubů. V případě FK Pelhřimov na různá utkání mládežnických celků, např. na utkání dorostu U19 | FK Pelhřimov – FC Sparta Brno hraného v sobotu 14. dubna v 10.00 h., nebo jiná utkání. Na výběr máte U17 | FK Pelhřimov – FC Sparta BrnoU15 | FK Pelhřimov „B“ – SK Buwol Metal Luka n/JU13 | FK Pelhřimov „B“ – SK Buwol Metal Luka n/J, U11 & U9 | 9. kolo krajského přeboru přípravek v PelhřimověU13 | FK Pelhřimov – FC Velké Meziříčí, či U15 | FK Pelhřimov – FC Velké Meziříčí. Popř. můžete hračky přinést přímo na inkriminované utkání obou rivalů v neděli 22. dubna.
Hračky a menší finanční obnos od obou klubů a jejich partnerů budou předány primáři dětského oddělení Nemocnice Pelhřimov před vzájemným mistrovským utkáním obou klubů právě v neděli 22. dubna. Následně se z nich již budou moci těšit děti, které musí ze zdravotních důvodů pobývat kratší či delší čas v pelhřimovské nemocnici.
Pojďme se spojit, všichni darovat hračku pro úsměv, a dokázat, že když jde o dobrou věc, dokáží i odvěcí rivalové táhnout za jeden provaz!
Vytvořit Tomáš Josef (weby, grafika, reklama)